Víkendové překvapení Angeles Dance Group - opět na bedně!

11.5.2017 | Napsali o nás

Tento víkend byl pro nás opět plný tance. V sobotu vyrazily juniorky do Chrudimi na mistrovství Čech v rámci turné Taneční skupina roku. Vystupovaly se skladbami Pyšný jako páv v pom pom dance a Štíři v show art. S pom pomy se umístily na výborném druhém místě a Štíři ve velké konkurenci obsadili nepopulární bramborovou medaili.  

V neděli 7. 5. jsme vyjížděli velmi brzo ráno směr Chomutov, kde se konalo Mistrovství Čech v rámci turné Czech Dance Masters. Zde vystupovaly všechny věkové kategorie se skladbami show art. Spojili jsme se ještě s tanečnicemi s Trutnova, které také jely vystupovat, a tak jsme byli celkem velká výprava. 

První vystupovali naši nejmenší se skladbou Pidilidi. Většina z nich byla na takovéto akci poprvé a to se i odrazilo na jejich vystoupení. I tak je to velmi krásné deváté místo. 
Děti se svou skladbou Mňam získali postupové šesté místo, byly zklamané, ale holky na férovku, ostatní byli lepší, a to hlavně svým výrazem. 

Po této ledové sprše si trenérky už trochu zoufaly a hecovaly juniorky, jak se dalo. Ty nastoupily se skladbou Štíři a daly do toho opravdu všechno. Celkem bylo osm skladeb a jen šest postupových míst. Vyhlašování bylo nervy deroucí, a když byl moderátor již u vyhlašování čtvrtého místa a pořád ještě nebylo ADG, tak bylo jasné, že jsme na bedně a to byla fantazie! 

Nakonec z toho bylo úžasné druhé místo. Holky obrovská gratulace. Ve večerním programu nás reprezentovaly „hlavňačky“ se skladbou Kamufláž a hurá zase bedna - třetí místo. Holky super.  A abychom nezapomněli, tak naše spřátelená trutnovská skupina získala také krásné třetí místo v kategorii hobby art. 

Eva Žižková

Zdroj: https://www.kralovedvorsko.cz/sport/tanec/vikendove-prekvapeni-angeles-dance-group-opet-na.html
© Královédvorsko.cz

Novinky
Sestřih z oslavy 20 let
Sběr fotek a videí ADG
Nadcházející akce
3 srpen
Letní taneční soustředění