Jak začít aneb staň se součástí Angeles

Miluješ tanec, chceš se naučit něco nového, zdokonalovat se a poznat bezva partu? Tak to jsi tu správně! 

Pravidelné zápisy probíhají vždy jednou ročně. V září děláme nábor nových tanečníků (ničeho se neboj, do naší party bereme úplně každého, na zápise se dozvíš, jak to u nás funguje). V tanečním roce 2023/2024 se zápisy budou konat v pondělí 4.9.2023  v sokolovně u zimního stadionu 14-17 hodin a v úterý 5.9.2023 na Dni spolků před Hankovým domem. Od 11.9.2023 začínáme trénovat dle rozvrhu.

Pokud nestihneš výše uvedený zápis, nevadí, můžeš se připojit i později. Stačí přijít na některý z tréninků a domluvit se s Táňou. Zpravidla si můžeš vyzkoušet 1-2 tréninky zdarma (nejmenší skupina MINI má zkušební celý měsíc září).

Pokud se rozhodneš připojit se k nám v průběhu školního roku, přijď také na jakýkoliv trénink a tam se domluvíme. Ale musíš počítat s tím, že skupina má již náskok v choreografii a je možné, že nebudeš v základní sestavě. Ale to nevadí, protože si určitě zatancuješ na dalších pravidelných, nesoutěžních akcích pořádaných naší skupinou.

Co budeš k tanci potřebovat?

Nezapomeň, že na trénink musíš mít sportovní oblečení, tanec: taneční obuv (špičky, taneční boty, piškoty nebo bosky), rope skipping: pevnou obuv, pití, dlouhovlasá děvčata vlasy stažené do culíku a hlavně dobrou náladu a chuť trénovat nové věci tak dlouho, až to bude perfektní.

A tady je pár pravidel, která se dodržují při trénincích

  • Trénink není diskusní kroužek.
  • Trenérka má hlavní a také poslední slovo.
  • Není mi jasný nějaký cvik, hned se ptám.
  • Pomůžu ostatním při nácviku choreografie.
  • Pokud nemůžu přijít na trénink, vždy se omluvím.
  • Snažím se podat perfektní výkon a pomoci ostatním, protože choreografie je tak dobrá, jak ji zatancuje nejslabší tanečník.

Chceš vědět víc? Napiš nám nebo zavolej, rádi ti o Angeles Dance Group prozradíme více!

 
Novinky
Letní taneční soustředění
Sběr fotek a videí ADG
Nadcházející akce
4 červen
Souteže jaro 2023 (akt. 2.5.23)
14 červen
Slavíme 20. narozeniny