Medailové žně taneční skupiny Angeles Dance Group v Chrudimi

28.3.2017 | Napsali o nás

V sobotu jsme ještě před rozedněním vyrazili do Chrudimi, kde se konalo regionální kolo Taneční skupiny roku 2017. Atmosféra na soutěži byla neuvěřitelná a všichni jsme si ji užili. Výsledky byly parádní a naše radost neskutečná - posuďte sami. Naši nejmenší "Pidilidi" mají zlato, Děti se svou skladbou "Mňam" skončili na neoblíbeném čtvrtém místě, ale se svou "Kovbojskou" získaly krásné druhé místo. Juniorky a jejich skladby"Štíři" získaly zlatou a pom pom formace "Pyšný jako páv" stříbrnou medaili.  Na závěr tanečnice z hlavní věkové kategorie získaly zlato za skladbu "Kamufláž", která všechny v sále nadchla. Děkujeme všem co nás podporují a fandí nám.  Už se těšíme na další soutěž - a ta je brzy. V neděli 2. dubna vyrážíme do Hořic na 24. ročník Mistrovství republiky v mažoretkovém sportu.  Přijeďte nás podpořit!