Královédvorská taneční skupina ANGELES Dance Group má 3x zlato a 1x stříbro

15.3.2016 | Napsali o nás

V neděli 13. března se konalo regionální kolo taneční soutěže CZECH DANCE MASTERS v Hradci Králové, kam jsme vyrazili se čtyřmi choreografiemi. Všichni se moc těšili, že si užijí soutěžní atmosféru, ale i na případné medaile. Jako již tradičně jsme měli největší konstrukci, dokonce dvě a spoustu rekvizit. Nic jsme neztratili, nezapomněli a mohlo se začít.

Jako první nastupovaly děti v kategorii DVK s choreografií "Na půdě". Malí duchové, předvedli strašidelný rej plný zvratů a překvapení. Podařilo se jim opravdu zabodovat a v konkurenci 4 tanečních souborů vybojovali krásné druhé místo. 
Malé děti v kategorii MINI soutěžili s choreografií "V Kaštánkově". Trochu jsme byli nervózní, jak se jim to povede, protože ještě na tréninku v sobotu před soutěží to nebylo to pravé. Jaké bylo naše překvapení, když děti na nic nezapoměly, žádný kaštánek se netoulal, tam, kde neměl a vše klaplo. Děti napjatě očekávaly vyhlášení - a překvapením byla zlatá medaile. Radost byla ohromná. 
Juniorky se svou choreografií "Šílenství" doslova ovládli jeviště i hlediště. Získaly zaslouženě první místo. 
V hlavní věkové kategorii jsme měli zastoupení se skladbou "Infinity". Zde jsme získali také zlatou medaily. Na první soutěži se vždy objeví drobné nedostatky skladby, nudné pasáže apod. V tomto týdnu budeme vše vylepšovat, aby jsme již v sobotu 19. března v Chrudimi na regionálním kole Taneční skupiny roku předvedli ještě lepší výkon.

Zdroj: https://www.kralovedvorsko.cz/sport/tanec/kralovedvorska-tanecni-skupina-angeles-dance-group-ma-3x-zlato-a-1x.html
© Královédvorsko.cz

Novinky
Sestřih z oslavy 20 let
Sběr fotek a videí ADG
Nadcházející akce
12 červen
Vystoupení ve Strži
3 srpen
Letní taneční soustředění