ANGELES Dance Group - dvojnásobní mistři ČR (květen 2019)

27.5.2019 | Napsali o nás

Taneční maraton pro nás začal již v pátek a skončil v neděli v noci. Během tohoto náročného prodlouženého víkendu jsme postupně tančili na MČR Czech Dance Masters, na pohárové soutěži Hronovské jablíčko, na nové soutěži Pardubice Cheer Cup a na MČR Czech Dance Tour.

V pátek nám štěstěna nepřála, medaili jsme nepřivezli. 

V sobotu naši nejmenší získali stříbro a děti zlato na Hronovském jablíčku, a to v mezinárodní konkurenci! 

Juniorky na nové cheers soutěži v Pardubicích získaly bronz.  V neděli jsme vyrazily do Prahy na Mistrovství České republiky Czech Dance Tour kam jsme se probojovali se skladbami pom pom dance. Atmosféra byla perfektní a motivace velká. Šlo o poslední soutěž, kde jsme mohli získat titul mistra ČR. Říká se "nejlepší na konec". Tak u nás to platilo 100%. Dospěláci se skladbou "Hasičky" jsou vícemistry ČR, děti se svou "Pirátskou" braly zlato a jsou tak mistři ČR a naše juniorky zabojovaly a získaly se skladbou "Střepy přinášejí štěstí" zlato a titul mistra ČR pro rok 2019 v kategorii pom pom dance. 

Holky super všem velká gratulace a díky. Všechny letošní choreografie můžete vidět na naší každoroční taneční show, která se bude konat 19. června 2019 ve Sportovní hale Strž od 18:00 pro veřejnost a v dopoledních hodinách pro školy a školky.
Eva Žižková

Zdroj: http://adg.kralovedvorsko.cz/sport/tanec/angeles-dance-group-dvojnasobni-mistri-cr-kveten-2019.html
© Královédvorsko.cz

Novinky
Sestřih z oslavy 20 let
Sběr fotek a videí ADG
Nadcházející akce
3 srpen
Letní taneční soustředění