Jak začít aneb staň se součástí Angeles

Miluješ tanec, chceš se naučit něco nového, zdokonalovat se a poznat bezva partu? Baví tě skákat přes švihadlo? Tak to jsi tu správně! 

Pravidelné zápisy probíhají vždy jednou ročně. První týden v září děláme nábor nových tanečníků a skákačů přes švihadlo (ničeho se neboj, do naší party bereme úplně každého, na zápise se dozvíš, jak to u nás funguje). V tanečním roce 2020/2021 se zápisy budou konkrétně konat ve středu 2. a ve čtvrtek 3. září 2020. Ve středu zápis proběhne klasicky v sokolovně Dvůr Králové v ping-pongovém sále (naproti zimnímu stadionu) v čase 14:00 - 17:00 hod. Ve čtvrtek nás výjimečně najdeš na DNI SPORTU A SPOLKŮ 15:00 - 18:00 hod. na náměstí Václava Hanky. 

Pokud to nestihneš, nevadí, můžeš se připojit i později. Stačí přijít na některý z tréninků a domluvit se s Táňou. Zpravidla si můžeš vyzkoušet 1-2 tréninky zdarma (nejmenší skupina MINI má zkušební celý měsíc září). Musíš ale počítat s tím, že skupina má již náskok v choreografii a je možné, že nebudeš v základní sestavě. Ale to nevadí, protože si určitě zatancuješ na dalších pravidelných, nesoutěžních akcích pořádaných naší skupinou.

Co budeš k tanci/rope skippingu potřebovat?

Nezapomeň, že na trénink musíš mít sportovní oblečení, tanec: taneční obuv (špičky, taneční boty, piškoty nebo bosky), rope skipping: pevnou obuv, pití, dlouhovlasá děvčata vlasy stažené do culíku a hlavně dobrou náladu a chuť trénovat nové věci tak dlouho, až to bude perfektní.

A tady je pár pravidel, která se dodržují při trénincích

  • Trénink není diskusní kroužek.
  • Trenérka má hlavní a také poslední slovo.
  • Není mi jasný nějaký cvik, hned se ptám.
  • Pomůžu ostatním při nácviku choreografie.
  • Pokud nemůžu přijít na trénink, vždy se omluvím.
  • Snažím se podat perfektní výkon a pomoci ostatním, protože choreografie je tak dobrá, jak ji zatancuje nejslabší tanečník.

Chceš vědět víc? Napiš nám nebo zavolej, rádi ti o Angeles Dance Group prozradíme více!

 
Novinky
Covid-19 (info k 10.9.2020)
Zápisy na sezónu 2020/2021
Nadcházející akce
6 březen
Chystáme tyto akce: